Základná škola Milošová u Prívary 477
Oznamy a správičky O škole Školské aktivity Školský klub detí Úspechy našich žiakov Projekty

RADA ŠKOLY

off to work smiley    Rada školy pri ZŠ Milošova U Prívary pracuje v zložení :

predseda rady školy:      Mgr. Vladimír Večerík

podpredseda rady školy:   Mgr. Jarmila Horáčková

členovia rady školy:           Mgr. Zuzana Papšová (za rodičov)

Ing. František Prívara (deleg. MÚ Čadca)

JUDr.Jozef Pajer (deleg. MÚ Čadca)

p.uč. Janka Hlaváčová

Emília Poláková (správny zamestnanec)

Rada školy pracuje podľa celoročného plánu práce, v ktorom sú rozpracované úlohy školy vzťahujúce sa k činnosti školy a mimoškolské podujatia. Členovia RŠ sa riadia Štatútom Rady školy.

Rada školy na svojich zasadnutiach pravidelne hodnoti výchovno - vyučovacie výsledky žiakov,prácu pedagógov,podieľa sa na príprave podujatí zameraných na posilnenie spolupráce rodiny a školy a zaoberá sa i ekonomicou situáciou školy. Pomáha riešiť psycho - hygienické podmienky školy, prípady žiakov z málo podnetného prostredia, týranie detí, podieľa sa na prevencii drogovej závislosti, požívanie omamných a psychotropných návykových látok i záškoláctvom.

Taktiež kontroluje čerpanie financií  a nakladanie s nimi.